Dlaczego warto?

Zostań wystawcą

BĘDZIESZ CZĘŚCIĄ NAJNOWOCZEŚNIEJSZYCH TARGÓW DLA BRANŻY REHABILITACYJNEJ I PIELĘGNACYJNEJ W EUROPIE ŚRODKOWO-WSCHODNIEJ

Warsaw Reha & Care Fair innowacyjne wydarzenie, w którym udział wezmą wystawcy z Polski i z zagranicy. Na 20 000 m2 zostanie pokazany najnowocześniejszy sprzęt i urządzenia rehabilitacyjne oraz terapeutyczne, produkty i usługi z zakresu rehabilitacji oraz pielęgnacji, a także nowatorskie metody leczenia i rozwiązania, które poprawiają kondycję i komfort życia.

DZIĘKI ŚWIETNEJ LOKALIZACJI DOTRZESZ DO NAJWIĘKSZEJ GRUPY ODWIEDZAJĄCYCH W POLSCE ORAZ ŁATWIEJ ZORGANIZUJESZ SWOJE UCZESTNICTWO W TARGACH

Lekarze i fizjoterapeuci w województwie mazowieckim stanowią największą grupę w Polsce. W całym województwie jest ich ponad trzy razy tyle, co w województwie łódzkim. To nasi odwiedzający, a Twoi potencjalni klienci!
Dodatkowo lokalizacja PWE pozwoli całej branży, szczególnie z Warszawy i okolic łatwiej zorganizować uczestnictwo w targach. PWE znajduje się bowiem przy nowym węźle komunikacyjnym łączącym drogi S8, S7 i A2, a Warszawa i okolice to aż 1200 obiektów hotelowych.

ZAPREZENTUJESZ SWOJE PRODUKTY I USŁUGI TYSIĄCOM KONSUMENTÓW

Korzystamy z bazy 100 tys. profesjonalnych odwiedzających: dyrektorów szpitali, klinik, lekarzy medycyny sportowej i rehabilitacji, rehabilitantów, fizjoterapeutów. Dysponujemy także własnym call center – dedykowanym tylko i wyłącznie do tworzenia bazy odwiedzających i zapraszania ich na targi. Pozwala nam to przypuszczać, że w naszym wydarzeniu liczba profesjonalnych odwiedzających przekroczy 10 tysięcy. To tysiące Twoich potencjalnych klientów! Biorąc udział w targach, w charakterze wystawcy, masz aż trzy targowe dni na pokazanie im swoich produktów i usług. A to nie wszystko. Dzięki szerokiej kampanii promocyjnej Warsaw Reha & Care Fair oraz dużemu zainteresowaniu mediów Twój brand dotrze także do setek tysięcy ludzi w Polsce i zagranicą.

ZDOBĘDZIESZ CENNĄ WIEDZĘ I POZNASZ NOWOŚCI RYNKU

W biznesie nie możesz pozwolić sobie na stanie w miejscu. Podczas szkoleń, seminariów i konferencji branżowych zdobędziesz cenną wiedzę, którą będziesz mógł wykorzystać w praktyce, a odwiedzając nasze targi odkryjesz najnowsze rozwiązania sprzętowe i produktowe.

NAWIĄŻESZ CENNE KONTAKTY BIZNESOWE

Podczas Warsaw Reha & Care Fair przeprowadzisz rozmowy i zbudujesz cenne relacje biznesowe, które zaowocują nowymi kontraktami. Targi to jedyna taka okazja by nie tylko zbudować bazę nowych klientów, ale także by usłyszeć o ich potrzebach, co pozwoli na jeszcze lepsze dopasowanie oferty do oczekiwań odbiorców, co w efekcie wpłynie na zwiększenie zysków firmy.

ZDOBĘDZIESZ CENNĄ WIEDZĘ I BĘDZIESZ MIEĆ SZANSĘ OTRZYMAĆ NAGRODĘ W KONKURSIE “REHA NEXT”

Stawiamy na innowacyjność dlatego też wystawcy będą mieli szansę otrzymać prestiżowe nagrody i wyróżnienia w ramach konkursu targowego „Reha Next” . Laureaci zostaną wyłonieni przez specjalną komisję targową, w skład której wchodzą znani i cenieni praktycy i teoretycy z dziedziny medycyny fizykalnej i rehabilitacji.

BĘDZIESZ MÓGŁ BEZPŁATNIE SKORZYSTAĆ Z PROGRAMU HOSTED BUYERS

To specjalny program stworzony po raz pierwszy w Polsce na taką skalę. Jego podstawowym celem jest zapewnienie wystawcom konkretnych spotkań biznesowych z potencjalnymi kupcami i odbiorcami ich produktów usług. Program obejmuje nie tylko Polskę, ale również kraje ościenne (głównie z Europy Środkowo-Wschodniej) nadając międzynarodowy charakter całemu wydarzeniu. Dzięki tym działaniom każdy wystawca będzie w stanie osiągnąć pożądane cele biznesowe.